image image image image image
* * * * *

Internet Consulting Services

Internet danışmanlığı, internet üzerinden faaliyet göstermek isteyen işletmelerin stratejilerini geliştirmeyi ve bu yolda firmalara, en etkin şekilde danışmanlık hizmeti sunmayı hedefler. Firmaların, internet ortamında pazarlama faaliyetlerini başlatmaları öncesi ve sonrasında çizilecek yol haritası aşama aşama oluşturulur.

Danışmanlar, online satış araçlarının oluşturulması ve yürütülmesi konularında da yardımcı olurlar.

İnternet Danışmanı, firmanın sunmayı planladığı ürün veya hizmetlerin tanımlanması ve daha sonra potansiyel müşterilere hangi yolları kullanması konusunda analiz yaparak bir web stratejisi geliştirmek ve hedefleri gerçekleştirmek üzere tavsiyelerde bulunurlar.

 

Google Rehber

There are no translations available.

Sitenizi Google Rehber'e kayıt etmediniz mi? Sitenizi aramalarda ön plana çıkartmak ve adres bilgilerinizi google rehber'de yayınladığınızda ziyaretçileriniz sizi daha kolay bulabilirler.

 

Internet Reklamcılığı

There are no translations available.

google adwords

Internet Reklamları, İnteraktif doğası gereği hedef kitle üzerinde çabuk etki göstermekte ve firmanızın, ürün ve hizmet kampanyalarına çok hızlı bir dönüş sağlamaktadır. Bununla beraber İnternet Reklamları radyo, televizyon, gazete gibi reklam mecralarının hedeflediği rastgele kitleyi değil, birebir ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen geniş ve kaliteli bir kitleyi kapsamaktadır.

Internet reklamcılığında:

 • Reklamlarınızı, özellikle sizin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan insanlara hedefleyebilirsiniz.
 • Reklamlarınızı, sizden alış veriş yapma olasılığı olmayan kullanıcılara göstermekten kaçınabilirsiniz.
 • Reklam yatırımınızdan maksimum getiriyi elde edebilirsiniz.
 
There are no translations available.

Online Film izle Logo

Netdeizle.org

Projesi hayata geçti. Sitede birçok yerli ve yabancı dizi filmler Hd kalitesinde yayın yapmaya başladı. Dizi Filmler 760p HD Kalitesinde olup yayında ve yayından kaldırılmış yerli ve yabancı dizileri bulabileceğiniz Online Dizi Film izleme sitesine Arama motorlarına uyumlu olma çalışması ve anahtar kelime çalışması yapılacak ve aynı zamanda günlük film girişi yapılarak aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlanacaktır. Online Film izle sitesinin en önemli özelliği ise 21/09/2013 tarihinde hizmete girmesine rağmen hiç bir bot veya otomatik eklenecek şekilde tasarlanmamış içerikleri tamamen Emir Web Tasarım tarafından içerik editörlerimizce girilmiştir. Sitenin en alt kısmında ziyaretçilerinde görebileceği bir sayaç yerleştirilmiş olup günlük 2000- 2500 kişinin girmesi siteye verilen emeğin alındığının göstergesidir.
There are no translations available.

Taksim Dans Kursu

Taksim Dans, Taksim Dans Kursları ve Taksim Dans Kursu kelimeleri için anlaştığımız yeni projemizi faaliyete geçirdik. Taksim'de Afrolatin Dans Kursları bünyesinde faaliyete geçen Taksim Dans Kursu olarak lanse edilen www.taksimdanskursu.com sitesi için yaklaşık 1 ay süre içinde istenilen kelimelerde çıkacak şekilde anlaşılan site için seo çalışmalarını başladı. Emir Web Tasarım olarak Taksim Dans Kurslarını en kısa süre içinde istenilen sıralamaya getireceğimiz gibi ortalama 6 - 8 ay gibi google 1. sayfada kalma garantisine sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Seo konusunda daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

There are no translations available.

Aikimode Akademi Aikido Uzak Doğu Savaş Sanatları

sitesi ile seo(arama motoru optimizasyonu) konusunda anlaşıldı.
Aikido Logo Aikido, aikido kursları, aikido kursu, çocuk aikido, çocuklar için aikido kelimesinde Google'da 1. sayfa çalışmasına başlanan Akidome ve Emir Web Tasarım ile 9 aylık bir anlaşma yapıldı. 09 Ekim 2012 günü projeye başlanan firmanın sitesini öncelikle Seo Analiz işleminden geçirilerek Seo yol haritası ve yapılacak olan işlemler belirlendi. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz.
There are no translations available.

Portrekarakalem.net sitesi ile seo(arama motoru optimizasyonu) konusunda anlaşıldı.

Portre Karakalem | Karakalem PortreGoogle'da 1. sayfa çalışmasına başlanan Portrekarakalem.net ile Emir Web Tasarım arasında 1 aylık bir anlaşma yapıldı. 16 Kasım 2013 günü projeye başlanan firmanın sitesini öncelikle çizilen seo haritasına göre sitenin hatalı kodlamalarından arındırılarak sitenin daha hızlı açılmasını ve stabil çalışmasını sağlayarak işe başlanacak. Site içi seo (on page seo) ve site dışı seo yapılarak devam edilecektir. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz. Anlaşıldığı süreden yaklaşık 11 gün öncesinde konuşulan kelimelerde ilk sayfada yerini almıştır. Konuşulanların dışında firmamızın müşterilerine yapmış olduğu jestlerden birisi de konuşma esnasında müşteri için önemli fakat 2. planda kalan kelimelere(Anahtar kelime çalışmasına dahil olmayan) de ağırlık vererek farklı kelimelerde de google ve diğer arama motorlarında üst sayfalara çıkmasını sağlamaktır.

Çalışma dışında olan fakat ilk sayfa da yer alan kelimeler ;

Portre 8. sıra
portre örnekleri 5. sıra
karakalem portre fiyatları 4.sıra
karakalem 2. sayfa
karakalem ton skalası 7.sıraÇalışma dışında olan fakat ilk sayfa da yer alan kelimeler ;

Portre 3. sıra
portre örnekleri 2. sıra
karakalem portre fiyatları 4.sıra
karakalem 2. sayfaa
karakalem ton skalası 7.sıra
There are no translations available.

OzlemOnay.com sitesi ile seo(arama motoru optimizasyonu) konusunda anlaşıldı.

Doğum Fotoğrafçısı ve Düğün Fotoğrafçısı kelimelerinde Google'da 1. sayfa çalışması yapılan Özlemonay firması konusunda deneyimli seo uzmanı olan Emir Web Tasarım ile 2,5 - 6 aylık bir anlaşma yapıldı. Profesyonel Doğum Fotoğrafçısı olan Özlem Onay en kısa süre içerisinde hakkettiği yerde olması için gerekli çalışmalar başlatılmıştır.İş bitiminde PR değeri 3(Üç) olup işe başlarken 0(sıfır) idi.Siteniz ile ilgili detaylı analizi yaptırmak ve daha detaylı bilgi için bize ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz. Proje Bitiş Tarihi : 01/04/2012
There are no translations available.

İçerik Yönetim Sistemleri (İYS)nin kullanarak, haftanın herhangi bir günü ve saatinde web sayfanız üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabildiğiniz, kısacası tüm kontrol ve yönetimin sizde olmasını sağlayan sistemlerdir.

İçerik Yönetim Sistemi'nin sağladığı avantajlar nelerdir?

İçerik Sistemlerinin birkaç özellikleri;

 • 24 / 7 Erişim
 • Kullanımı çok kolaydır.
 • Ekonomiktir.
 • Düzenli olarak bilgilerinizi yedekleyebilirsiniz.
 • İstekleriniz doğrultusunda genişletilebilir, esnek bir yapısı vardır
 • Php tabanlı bir sistemdir, Mysql veritabanını kullanır
 • Güvenli ve Hızlı yapısı vardır
 • Kendi içinde Çöp kutusu Sistemini barındırır.
 • RSS yayınlarına destek verir
 • Çoklu dil desteği vardır.
 • SEO Desteği vardır.
TürkçeEnglish (United Kingdom)

Poll

Which browser do you use?

Add Your Site

Add Your Site

Our Account Numbers

Garanti Bankasi

Kenan AĞKURT
Büyükçekmece Şubesi TL Account
Şube Kodu: 752
Hesap No: 6680609
IBAN No: TR04 0006 2000 5710 0006 6806 09


Akbank

Kenan AĞKURT
Büyükçekmece Şubesi TL Account
Branch Code: 197
Account No: 0202260
IBAN No: TR04 0004 6001 9788 8000 2022 60

Bank Asya

Kenan AĞKURT
Büyükçekmece Şubesi TL Account
Branch Code: 171
Hesap No: 2706785-3
IBAN No: TR65 0020 8001 7102 7067 8500 03


Kenan AĞKURT
Altıyol Şubesi TL Account
Branch Code: 151
Account No: 2706785-1
IBAN No: TR56 0020 8001 5102 7067 8500 01

Do you want to be first page on Google?

image

Search Engine Optimization

Became adversting model internet reklamcılığı modeli haline gelen arama motoru reklamcılığı alanında 2008 yılından beri Emir Web Tasarım hizmet vermektedir.Firmalara danışmanlık hizmeti vererek gelişen internet dünyasında yer almalarını sağlıyoruz.
image

W3 Standardı Css - Html

W3 Validation standartlarına uyumlu siteler hazırlanması ve sitenizin hatalı kodlardan arındırılması günümüz internet dünyasında prestij olarak kabul edilmekte ve arama motorlarında saygınlık kazanmaktadır.
image

Site içi Optimize

Sitenizi Web 2.0 ve HTML 5 standartları ile kod karmaşasından kurtararak daha hızlı açılmasını sağlayabilir ve bu sayede siteniz çok daha verimli ve tüm işletim sistemleri, mobil sistemleri uyumlu hale getirebilirsiniz.
image

Backlink

Backlink arama motorları için en önemli etken olmak ile birlikte sitenizin üst sıralara çıkmasında çok büyük rol oynamaktadır.Backlink almanın farklı bir rolü daha vardır. Sitenizin reklamını farklı(konu itibariyle sizin sitenizle eşdeğer olan siteler) sitelere verdiğinizde tıklama alarak üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Our Partners

banner